З 14 по 16 липня 2016 року у м. Кіровоград проходив Кубок України з легкої атлетики серед спортсменів з ураженнями ОРА, вадами зору та вадами РФР.
Змагання проводились в особистому заліку, окремо по класам та по нозологіям, серед чоловіків та жінок.
В даних змаганнях приймали участь всі області України окрім АР Крим. Збірну команду Рівненської області представляли 11 спортсменів, які вибороли такі місця:
Спортсмени з ураженнями ОРА
штовхання ядра
1 місце - Роман Новак F - 44 (підтвердив норматив майстра спорту України), тренери: Трофимчук М.В., Полюхович В.О.;
1 місце – Андрій Міськов, F – 58, тренери: Трофимчук М.В., Полюхович В.О.;
І місце – Любов Чубик, F – 40, тренер: Трофимчук М.В., Левчик С.С.
2 місце – Михайло Вдовін, F – 42, тренери: Трофимчук М.В., Коваленко В.С.;
Метання диску
1 місце - Роман Новак, F – 44, тренери: Трофимчук М.В., Полюхович В.О.;
1 місце – Любов Чубик, F – 40, тренер: Трофимчук М.В., Левчик С.С.;
1 місце – Андрій Міськов, F – 58, тренери: Трофимчук М.В., Полюхович В.О.;
1 місце – Михайло Вдовін, F – 42, тренери: Трофимчук М.В., Коваленко В.С.;
3 місце – Олег Товкач, F – 44, тренери: Трофимчук М.В., Полюхович В.О.;
Метання спису
1 місце – Андрій Міськов, F – 58, тренери: Трофимчук М.В., Полюхович В.О.;
2 місце – Михайло Вдовін, F – 42, тренери: Трофимчук М.В., Коваленко В.С.;
3 місце - Роман Новак, F – 44, тренери: Трофимчук М.В., Полюхович В.О.;
Біг 100 м
2 місце – Михайло Данилів, F – 47, тренери: Трофимчук М.В., Поборончук М.А.
Біг 800 м.
1 місце – Михайло Данилів, F – 47, тренери: Трофимчук М.В., Поборончук М.А.
Спортсмени з вадами РФР
біг 100 м.
2 місце – Холод Оксана, Т/F – 20, тренер: Артинюк О.В., Трофимчук М.В.
біг 200 м.
2 місце – Холод Оксана, Т/F – 20, тренер: Артинюк О.В., Трофимчук М.В.
стрибки у довжину з розбігу
3 місце - Холод Оксана, Т/F – 20, (виконала розряд КМСУ ), тренер: Артинюк О.В., Трофимчук М.В.
Спортсмени з вадами зору
біг 100 м.
2 місце – Бондарчук Валентин, Т/F – 13, (виконав І розряд), тренери: Трофимчук М.В., Зуєв О.К.
біг 200 м.
2 місце – Бондарчук Валентин Т/F – 13, (виконав І розряд), тренери: Трофимчук М.В., Зуєв О.К.
стрибки у довжину з розбігу
3 місце – Бондарчук Валентин, Т/ F – 13, тренери: Трофимчук М.В., Зуєв О.К.
штовхання ядра
2 місце – Субота Роман, Т/ F – 13, тренери: Макринський С.О., Трофимчук М.В.
метання спису
2 місце – Субота Роман, Т/ F – 13, тренери: Макринський С.О., Трофимчук М.В.
метання диску
3 місце – Субота Роман, Т/ F – 13, тренери: Макринський С.О., Трофимчук М.В.
Загалом рівненські спортсмени здобули: 9 золотих, 9 срібних та 5 бронзових медалей.
Вітаємо наших спортсменів та їх тренерів!!!
|