Дайте оцінку нашому сайту
Всього відповідей: 910
Сайт існує

Головна

Головна » 2013 » Березень » 18 » 15-17,03,2013 р. м. Київ Чемпіонат України зі спортивних танців на візках серед спортсменів з порушеннями опорно-рухового апарату.
18:34

15-17 березня 2013 року у м. Київ відбувся чемпіонат України зі спортивних танців на візках серед спортсменів з порушеннями опорно-рухового апарату. У змаганнях  взяло  участь 17 областей, 126 учасників. На даних змаганнях з Рівненської області виступали  8 спортсменів.

В категорії «Комбі 2» (два спортсмени на візках) – програма європейських танців, чемпіонами стала рівненська пара – Іван та Надія Сіваки.

В категорії «Комбі 2» (два спортсмени на візках) – програма латиноамериканських танців, чемпіонами стала рівненська пара – Іван та Надія Сіваки.

В категорії «Комбі 1» (один зі спортсменів на візку) – програма європейських танців, золоті медалі здобула рівненська пара – Андрій Товстий та Наталія Колесова.

В категорії «Комбі 1» (один зі спортсменів на візку) – програма латиноамериканських танців, срібні медалі здобула рівненська пара – Іван Сівак та Леся Костак.

В категорії «Комбі 1» (один зі спортсменів на візку) – програма європейських танців, срібні медалі здобула рівненська пара – Петро Бучин та Вікторія Козачок.

В категорії «Комбі 1» (один зі спортсменів на візку) – програма європейських танців, четверте місце здобула рівненська пара –Дмитро Чургун та  Надія Сівак.

Загалом спортсмени Рівненщини здобули 3 золоті медалі, 2 срібні.  Вітаємо наших спортсменів та тренера – Костак Владиславу Петрівну.

Переглядів: 1180 | Додав: invasport-rivne | Рейтинг: 0.0/0