З 17 по 18 квітня 2021 року в м. Костопіль (стадіон «Колос») відбувся чемпіонат Рівненської області з легкої атлетики серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами слуху, вадами зору та вадами розумового та фізичного розвитку
У даних змаганнях брали участь 36 учасників з міст Бевадами слуху, вадами зору та вадами розумового та фізичного розвиткурезне, Дубно, Костопіль, Рівне, смт Зарічне, Млинів, Рокитне, Клеванської спеціальної школи для дітей з вадами зору № 1, Клеванської спеціальної школи для дітей з вадами розумового і фізичного розвитку № 2, Острозької спецшколи школи для дітей з вадами слуху.
Змагання проводились в особистому заліку серед чоловіків та жінок окремо у класам та у нозологіям.
У підсумку переможцями змагань стали:
Спортсмени з ураженнями ОРА:
Біг – 100 м
Кодратюк Андрій (м. Березне) – серед чоловіків
Куцеля Ілля (м. Дубно) – серед чоловіків з ДЦП
Горбатюк Поліна (м. Березне) – серед жінок
Вітюк Марія (м. Рівне) – серед жінок з ДЦП
Біг – 200 м
Кондратюк Андрій (м. Березне) – серед чоловіків
Куцеля Ілля (м. Дубно) – серед чоловіків з ДЦП
Горбатюк Поліна (м. Березне) – серед жінок
Августін Наталія (стм Млинів) – серед жінок з ДЦП
Стрибки у довжину з розбігу
Кондратюк Андрій (м. Березне) – серед чоловіків
Спортсмени з вадами зору:
Біг – 100 м
Асєєв Костянтин (Клеванська спецшкола № 1) – серед чоловіків
Шульгін Марія (смт Млинів) – серед жінок
Біг – 200 м
Пахнюк Олександр (смт Рокитне) – серед чоловіків
Левчик Анастасія (м. Рівне) – серед жінок
Біг – 400 м
Левчик Сергій (м. Рівне) – серед чоловіків
Левчик Анастасія (м. Рівне) – серед жінок
Біг – 800 м
Левчик Сергій (м. Рівне) – серед чоловіків
Стрибки у довжину з розбігу
Мінаєв Павло (Клеванська спецшкола № 1) – серед чоловіків
Шульгін Марія (смт Млинів) – серед жінок
Спортсмени з вадами РФР:
Біг – 100 м
Білогуров Іван (м. Рівне) – серед чоловіків
Крупич Анна (м. Рівне) – серед жінок
Біг – 200 м
Мороз Максим (м. Рівне) ) – серед чоловіків
Корева Олександра (м. Рівне) – серед жінок
Біг – 400 м
Білогуров Іван (м. Рівне) – серед чоловіків
Корева Олександра (м. Рівне) – серед жінок
Біг – 800 м
Котух Євген (Клеванська спецшкола № 2) – серед чоловіків
Стрибки у довжину з розбігу
Котух Євген (Клеванська спецшкола № 2) – серед чоловіків
Спортсмени з вадами слуху:
Біг – 100 м
Гандабеску Віктор (м. Рівне) – серед чоловіків
Пилипей Олександра (м. Рівне) – серед жінок
Біг – 200 м
Поминчук Денис (м. Рівне) – серед чоловіків
Пилипей Олександра (м. Рівне) – серед жінок
Біг – 400 м
Поминчук Денис (м. Рівне) – серед чоловіків
Стрибки у довжину з розбігу
Ражик Сергій (смт Рокитне) – серед чоловіків
Пилипей Олександра (м. Рівне) – серед жінок.
Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями.
|