17-18 жовтня 2020 року в місті Рівне відбулися змагання з легкої атлетики в програмі обласної Спартакіади «Повір у себе» серед юнаків та дівчат з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору, вадами слуху та вадами розумового і фізичного розвитку.
Змагалися юнаки та дівчата у двох вікових групах: старша вікова група – 2005 – 2006 роки народження, молодша вікова група – 2007 – 2009 роки народження. У змаганнях взяли участь спортсмени з інвалідністю з Березнівського, Здолбунівського, Костопільського та Рівненського районів, комунальних закладів Рівненської обласної ради: Клеванської спеціальної школи №1 І-ІІІ ступенів, Клеванської спеціальної школи №2 І-ІІ ступенів, Костопільської спеціальної школи І-ІІІ ступенів, Острозької спеціальної школи №1 І-ІІІ ступенів та Рівненської обласної дитячо-юнацької спортивної школи осіб з інвалідністю.
Змагання проводились в особистому заліку, окремо по класах та по нозологіях, серед юнаків та дівчат у бігу 60 м. та 100 м., стрибках в довжину.
Переможцями змагань стали:
Біг 60 м, дівчата
молодша вікова група:
- Іванчик Вікторія, вади зору (Клеванська спецшкола №1);
- Тимощук Анастасія, ВРФР (Клеванська спецшкола №2);
старша вікова група:
- Ковалюк Анастасія, вади зору (Клеванська спецшкола №1);
- Михальчук Юлія, ВРФР, (Клеванська спецшкола №2).
Біг 60 м, юнаки
молодша вікова група:
- Стасюк Богдан, УОРА (Костопільська спеціальна школа І-ІІІ ст);
- Качановський Дмитро, вади зору (Клеванська спецшкола №1);
- Кукуруза Дмитро, вади слуху (РОДЮСШОІ);
- Онищук Микола, ВРФР, (Клеванська спецшкола №2);
старша вікова група:
- Асєєв Костянтин, вади зору (Клеванська спецшкола №1);
- Котух Євген, ВРФР (Клеванська спецшкола №2).
Біг 100 м, дівчата
молодша вікова група:
- Тимощук Анастасія, ВРФР (Клеванська спецшкола №2);
- Іванчик Вікторія, вади зору (Клеванська спецшкола №1);
старша вікова група:
- Ковалюк Анастасія, вади зору (Клеванська спецшкола №1);
- Кучерук Іванна, ВРФР (Клеванська спецшкола №1).
Біг 100 м, юнаки
молодша вікова група:
- Кондратюк Богдан, УОРА (Березнівський район);
- Цоуфал Михайло, ВРФР (РОДЮСШОІ);
- Кукуруза Дмитро, вади слуху (РОДЮСШОІ);
- Качановський Дмитро, вади зору (Клеванська спецшкола №1);
старша вікова група:
- Асєєв Костянтин, вади зору (Клеванська спецшкола №1);
- Котух Євген, ВРФР (Клеванська спецшкола №2).
Стрибки в довжину, дівчата
молодша вікова група:
- Іванчик Вікторія, вади зору (Клеванська спецшкола №1);
- Тимощук Анастасія, ВРФР (Клеванська спецшкола №2);
старша вікова група:
- Ковалюк Анастасія, вади зору (Клеванська спецшкола №1);
- Кучерук Іванна, ВРФР (Клеванська спецшкола №2).
Стрибки в довжину, юнаки
молодша вікова група:
- Онищук Микола, ВРФР (Клеванська спецшкола №2);
- Кондратюк Богдан, УОРА (Березнівський район);
- Кукуруза Дмитро, вади слуху (РОДЮСШОІ);
- Качановський Дмитро, вади зору (Клеванська спецшкола №1);
старша вікова група:
- Асєєв Костянтин, вади зору (Клеванська спецшкола №1);
- Котух Євген, ВРФР (Клеванська спецшкола №2).
Переможці та призери змагань традиційно були нагородженні грамотами та медалями.
|