Дайте оцінку нашому сайту
Всього відповідей: 910
Сайт існує

Головна

Головна » 2012 » Листопад » 28 » 19-25.11.2012 року в м. Запоріжжя Відкритий чемпіонат України з шашок серед спортсменів з вадами слуху.
16:23

З 19 по 25 листопада 2012 року в м. Запоріжжя відбувся Відкритий чемпіонат України з шашок серед спортсменів з вадами слуху. У даних змаганнях  приймали участь найсильніші спортсмени України з 13 областей, а саме: Волинської, Дніпропетровської, Запорізької, Полтавської, Рівненської, Одеської, Тернопільської, Кіровоградської, Харківської, Черкаської, Чернігівської, АР Крим та м. Києва.

На даних змаганнях збірну команду Рівненської області представляли найсильніші спортсмени області з шашок: Юглічек Григорій ( м. Рівне), Гонтар Микола     ( м. Рівне),  Семенович Роман (м. Рівне) та Корнійчук Людмила ( м. Рівне).

Змагання проводилися в шаховому клубі «Думка» м. Запоріжжя. Відкритий особистий чемпіонат України з шашок – 64 проходив серед чоловіків і серед жінок, серед юнаків і серед дівчат не старше 1992 року народження. Головний суддя змагань – Смірнова Тетяна Миколаївна, суддя національної категорії.

У Відкритому чемпіонаті України з шашок - 64 серед чоловіків місця розподілилися таким чином: I місце – Охотський Олександр (Харківська обл.), II місце – Рудяга Юсуб (Полтавська обл.), III місце – Бабич Юрій (Дніпропетровська обл.); серед жінок I місце посіла – Одарченко Наталія (Полтавська обл.), II місце – Зануда Олена (Харківська обл.) та III місце Поляк Оксана (Чергнігівська обл.)  серед юнаків  I місце посів – Яловега Владислав (Полтавська обл.), наш спортсмен – Семенович Роман посів II місце, III місце – Баранов Владислав (АР Крим), серед дівчат I місце зайняла – Павлюченко Ганна (АР Крим), II місце – Харченко Анастасія (АР Крим), III місце – Муждабаєва Ельвіра (АР Крим), а у блискавичній грі Семенович Роман виборов I місце.

Переможці  та призери змагань були нагородженні медалями та дипломами.
Переглядів: 1074 | Додав: invasport-rivne | Рейтинг: 0.0/0