Дайте оцінку нашому сайту
Всього відповідей: 910
Сайт існує

Головна

Головна » 2009 » Червень » 9 » Чемпіонат України з плавання серед спортсменів з ураженнями ОРА, вадами зору та ВРФР
11:01

1- 4 червня 2009р.у м. Євпаторія  в Національному центрі  паралімпійської  і дефлімпійської  підготовки  та реабілітації інвалідів відбувся чемпіонат  України з плавання серед спортсменів з ураженнями ОРА, вадами зору та ВРФР. У змаганнях  взяли  участь 25 областей України, 188 учасників. В даних змаганнях взяла участь збірна команда Рівненської області, під керівництвом  Заслуженого трененра України Палюх Ольги Григорієвни, в кількості 8 чол. Серед них бронзова призерка паралімпійських ігор, у Пекіні (2008р.) МСУМК Матло Ярина серед спортсменів з вадами зору. Серед спортсменів з ураженнями ОРА: МСУ Андреєчкін Денис, КМС Макарчук Володимир, КМСУ Мізерний Михайло, ІІ розряд Рабчун Тарас, І розряд Марчук Михайло, ІІІ розряд Кравчук Михайло, ІІ розряд Онищук Наталія.

Дистанція 50м брас  - жінки Матло Ярина  (зір)  зайняла І місце, Онищук Наталія зайняла  ІІІ м.

Дистанція 50 м брас (ОРА) - чоловіки  Мізерний Михайло зайняв І м та вперше виконав норматив Майстра Спорту України (учень ЗОШ №4 м. Рівне).

Дистанція 100м на спині (ОРА) - чоловіки Андреєчкін Денис зайняв ІІ м., Макарчук Володимир зайняв ІІІм.

Дистанція 200м. комплексне плавання – жінки Матло Ярина зайняла ІІ м.

Дистанція 200м. комплексне плавання – чоловіки Мізерний Михайло зайняв Ім, Андреєчкін Денис ІІ м, Макарчук Володимир ІІм.

Дистанція 50м на спині – жінки Онищук  Наталія  зайняла І м.