Дайте оцінку нашому сайту
Всього відповідей: 910
Сайт існує

Головна

Головна » 2009 » Серпень » 7 » Чемпіонат України з пауерліфтингу серед спортсменів з порушеннями ОРА.
08:26
Чемпіонат України з пауерліфтингу серед спортсменів з порушеннями ОРА.

Четвертого серпня збірна Рівненської області повернулася з чемпіонату України, який проходив 1-3го серпня 2009 р. у м. Дніпропетровськ.

До складу збірної області увійшли дев’ять інвалідів-спортсменів з яких: чемпіонка Європи, багаторазова рекордсменка України МСУМК - Любов Семенюк (Рівне)(; абсолютний чемпіон України 2008 р. МСУ - Міхальов Генадій (Здолбунів); багаторазовий чемпіон України МСУ - Мурашко Олександр (Рівне); МСУ – Семещук Ігор (Березне); КМСУ – Наливайко Михайло (Сарни); КМСУ Гулевич Оксана (Березне); Усачик Вадим (Сарни).

Та вперше у змаганнях такого рівня брали участь за нашу збірну - Горпиненко Анастасія (Рівне) та Гудачек Марія (Рівне).

2го серпня змагання розпочали жінки, й одразу у копілку збірної команди Рівненської області, Горпиненко Анастасія поклала бронзову нагороду, у ваговій категорії до 48 кг, піднявши в жимі лежачи 35кг.

У ваговій  категорії до 56кг з жимом лежачи 40кг Гудачек Марія завоювала другу бронзову нагороду для нашої збірної.

Після тривалої перерви з найкращої сторони показала себе Любов Семенюк, а саме : виступаючи у ваговій категорії до 82,5кг, пожавши штангу вагою 107,5кг вона встановила Рекорд України та звоювала першу золоту нагороду для нашої збірної.

В загально-командному заліку жіноча команда Рівненської області посіла четверте місце.

Того ж дня продовжили змагання чоловіки та показали такі результати:

у ваговій категорії до 56кг Усачик Вадим завоював бронзову нагороду з результатом 90кг;

у ваговій категорії до 75кг Наливайко Михайло та Семещук Ігор посіли відповідно четверте та пяте місце.

3го серпня у продовженні змагань серед чоловіків Міхальов Генадій, у ваговій категорії до 100кг, у запеклій боротьби, пожавши штангу вагою 182,5кг став Чемпіоном України, поклавши другу золоту у копілку Рівненської збірної.

Мурашко Олександр, у ваговій категорії понад 100кг, пожавши 172,5кг завоював срібну нагороду.

В загально-командному заліку серед чоловіків команда нашої збірної посіла третє місце.

Паралельно цими змаганнями організатори провели Першість України з пауерліфтингу серед спортсменів з порушеннями ОРА де також виступили спортсмени нашої збірної та показали непогані результати:

у ваговій категорії до 48кг Горпиненко Анастасія завоювала бронзову нагороду з результатом 38,5кг;

у ваговій категорії до 52кг Гулевич Оксана завоювала срібну нагороду з результатом 59,5кг;

у ваговій категорії до 56кг Усачик Вадим завоював срібну нагороду з результатом 99,5кг.

Переглядів: 1592 | Додав: invasport-rivne | Рейтинг: 5.0/1