Дайте оцінку нашому сайту
Всього відповідей: 910
Сайт існує

Головна

Головна » 2015 » Лютий » 25 » 20-22.02.2015 р. м. Рівне Чемпіонат України з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору.
13:33

20 по 22 лютого 2015 року в приміщенні Рівненського регіонального центру «Інваспорт» відбувся чемпіонат України з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору. У змаганнях прийняло участь 55 спортсменів з 9 областей України – Волинської, Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Івано-Франківської, Миколаївської,  Тернопільської, Херсонської та Рівненської областей.

З вітальним словом перед учасниками змагань виступили:  начальник  управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації – Ліпський Віталій Володимирович, начальник навчально-спортивного відділу Українського центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» - Жильцова Любов Василівна та начальник регіонального центру «Інваспорт» Кучер Віктор Олександрович.

На урочистому відкритті змагань вручили посвідчення заслуженого майстра спорту з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору провідній спортсменці Рівненщини – Чайковській Ользі.

Чемпіонами та призерами з  пауерліфтингу  серед  жінок  стали:

вагова категорія до 48 кг: І місце посіла – Мазурова Олена, МСУМК (Донецька обл.);

вагова категорія до 52 кг: І місце посіла – Чайковська Ольга, ЗМСУ (Рівненська обл.), ІІ місце –Мощанецька Тамара (Рівненська обл.);

вагова категорія до 56 кг: І місце посіла – Козирєва Василиса, ЗМСУ (Донецька обл.);

вагова категорія до 60 кг: І місце посіла – Ціздин Уляна, МСУМК (Рівненська обл.), ІІ місце – Григор’єва Валентина, КМСУ (Донецька обл.);

вагова категорія до 67,5 кг: І місце посіла – Галінська Галина, ЗМСУ (Рівненська обл.), ІІ місце – Матвійчук Світлана (Рівненська обл.);

вагова категорія до 75 кг: І місце посіла – Коробкова Світлана, КМСУ (Рівненська обл.);

вагова категорія до 82,5 кг: І місце посіла – Олійник Наталія (Тернопільська обл.).

Чемпіонами та призерами  з  пауерліфтингу   серед  чоловіків  стали:

вагова категорія до 56 кг: І місце – Шаульський Володимир, МСУМК (Донецька обл.), ІІ місце – Прудніченков Віктор, КМСУ (Рівненська обл.), ІІІ місце – Куцин Сергій (Рівненська обл.);

вагова категорія до 60 кг: І місце посів – Драний Володимир, ЗМСУ (Донецька обл.), ІІ місце – Миронець Андрій, КМСУ (Рівненська обл.), ІІ місце – Голуб Олег (Ів.-Франк. обл.);

вагова категорія до 67,5 кг:  І місце посів – Романюк Юрій, МСУМК (Донецька обл.), ІІ місце – Куруоглу Володимир, МСУ (Запорізька обл.), ІІІ місце – Цвєтков Андрій, МСУ (Дніпр. обл.);

вагова категорія до 75 кг: І місце посів – Бабенко Євген, МСУМК (Донецька обл.), ІІ місце – Грудік Артем, КМСУ (Дніпр. обл.), ІІІ місце – Левчик Сергій (Рівненська обл.);

вагова категорія до 82,5 кг: І місце посів – Куров Роман, ЗМСУ (Рівненська  обл.), ІІ місце – Гречко Вадим, МСУМК (Волинська обл.), ІІІ місце – Набухотний Роман, МСУМК (Рівненська обл.);

вагова категорія до 90 кг: І місце посів – Гречко Анатолій, ЗМСУ (Волинська обл.), ІІ місце -Дерманський Анатолій, КМСУ (Рівненська обл.), ІІІ місце - Головатчик Павло, КМСУ (Рівненська обл.);

вагова категорія до 100 кг: І місце посів – Скорік Сергій, МСУМК (Дніпр. обл.), ІІ місце – Шепель Петро, МСУ (Рівненська обл.), ІІІ місце – Бірюк Андрій (Дніпроп. обл.)

вагова категорія до 110 кг: І місце посів – Грицаєнко Дмитро, МСУМК (Херсон. обл.), ІІ місце –Головін Олександр, КМСУ (Дніпр. обл.);

вагова категорія до 125 кг: І місце посів – Горобець Василь (Терноп. обл.), ІІ місце – Озарчук Сергій (Рівненська обл.).

Спортсмени Рівненщини під час змагань виконали норматив майстер спорту України, а саме: Коробкова Світлана, Миронець Андрій, Прудніченков Віктор, Ліховенко Сергій, Дерманський Анатолій.

$IMAGE24$

Готували провідних спортсменів Рівненщини до даних змагань  заслужені тренери України –Демчук А.О., Фесовець О.М., Коверза М.М. та тренер Полюхович В.О.

Переглядів: 1218 | Додав: invasport-rivne | Рейтинг: 0.0/0