Дайте оцінку нашому сайту
Всього відповідей: 910
Сайт існує

Головна

Головна » 2012 » Березень » 29 » 22-25.03.2012 р. м. Рівне Чемпіонат України з пауерліфтингу та жиму лежачи серед спортсменів з вадами зору.
16:12

22 по 25 березня 2012 року в приміщенні облцентру «Інваспорт» відбувся чемпіонат України з пауерліфтингу та жиму лежачи серед спортсменів з вадами зору. У змаганнях прийняло участь 48 спортсменів з 9 областей України.

У змаганнях приймали  участь члени збірної  команди України чемпіони Європи та Світу.

З вітальним словом перед учасниками змагань виступили заступник голови облдержадміністрації – Губанов Олексій Володимирович, керуючий справами виконавчого апарату обласної ради – Яцюк Микола Іванович,  начальник відділу з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації – Гуділін Володимир Миколайович, начальник навчально-спортивного відділу Українського центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» - Жильцова Любов Василівна та начальник облцентру «Інваспорт» Кучер Віктор Олександрович.

Чемпіонами з  пауерліфтингу  серед  жінок  стали:

вагова категорія до 48 кг: І місце посіла – Чайковська Ольга, МСУМК (Рівнен. обл.);

вагова категорія до 52 кг: І місце посіла – Мазурова Олена, МСУМК (Донецька обл.);

вагова категорія до 56 кг: І місце посіла – Козирєва Василиса, МСУМК (Донецька обл.);

вагова категорія до 6О кг: І місце посіла – Галінська Галина, МСУМК (Рівнен. обл.);

вагова категорія до 75 кг: І місце посіла – Синьовська Ганна, КМСУ (Львів. обл.).

Чемпіонами з  пауерліфтингу   серед  чоловіків  стали:

вагова категорія до 56 кг: І місце – Шаульський Володимир, МСУ (Донецька обл.);

вагова категорія до 60 кг: І місце посів – Драний Володимир, МСУМК (Донецька обл.);

вагова категорія до 67,5 кг:  І місце посів – Бабенко Євген, МСУМК (Донецька обл.);

вагова категорія до 75 кг: І місце посів – Куров Роман, МСУМК (Рівнен. обл.);

вагова категорія до 82,5 кг: І місце посів – Гречко Вадим, МСУМК (Волин. обл.);

вагова категорія до 90 кг: І місце посів – Гречко Анатолій, МСУМК (Волин. обл.);

вагова категорія до 100 кг: І місце посів – Грицаєнко Дмитро, МСУМК (Херсон. обл.);

вагова категорія до 110 кг: І місце посів – Головін Олександр, (Дніпроп. обл.);

вагова категорія до 125 кг: І місце посів – Островський Віталій, МСУМК (Полт. обл.);

Чемпіонами з  жиму лежачи  серед  жінок  стали:

Чемпіонами з   жиму  серед  чоловіків  стали:

вагова категорія до 67,5 кг:  І місце посів – Бабенко Євген, МСУМК (Донецька обл.);

вагова категорія до 75 кг: І місце посів – Набухотний Роман, МСУМК (Рівнен. обл.);

вагова категорія до 125 кг: І місце посів – Островський Віталій, МСУМК (Полт. обл.).

В командному заліку з пауерліфтингу та жиму лежачи  І  місце у чемпіонаті серед жінок посіла команда Львівської області, серед чоловіків – команда Рівненської області.

Переглядів: 1737 | Додав: invasport-rivne | Рейтинг: 0.0/0