З 23 по 24 вересня 2017 року в м. Рівне (стадіон «Авангард») відбувся Кубок та першість Рівненської області з легкої атлетики серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами слуху, вадами зору та вадами розумового та фізичного розвитку.
В даних змаганнях брали участь команди: Березнівського, Зарічненського, Костопільського, Здолбунівського, Млинівського, Рокитнівського, Сарненського районів, Клеванських шкіл-інтернатів для дітей з вадами зору та розумового і фізичного розвитку, Костопільської школи-інтернату для дітей з ураженнями опорно-рухового апарату, Острозької школи-інтернату для дітей з вадами слуху та м. Рівного, всього 106 учасників.
З вітальним словом перед учасниками даних змагань виступили заступник директора Рівненської обласної дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів Рівненської обласної ради – Власик І.С. та головний суддя змагань -Трофимчук М.В.
Змагання проводились в особистому заліку, окремо по класам та по нозологіям, серед чоловіків та жінок, юнаків та дівчат 2003-2007 р.н.
Переможцями Кубку Рівненської області стали:
Спортсмени з ураженнями опорно-рухового апарату:
Перегони на візках
Чоловіки
І м. – Сівак Іван (м. Рівне)
Жінки
І м. – Стахнюк Надія (Березнівський р-н)
Біг – 100 м.
Чоловіки (клас F 44-47)
І м. – Данилів Михайло (Зарічненський р-н.)
Біг – 100 м.
Чоловіки (клас F 37-38)
І м. – Крук Володимир (Рокитнівський р-н)
Біг – 100 м.
Жінки (клас F 44-47)
І м. – Дейнеко Тетяна (Зарічненський р-н)
Біг – 200 м.
Чоловіки
І м. – Пюро Володимир ( РОДЮСШІ)
Біг – 200 м.
Жінки (клас F 44-47)
І м. – Дейнеко Тетяна (Зарічненський р-н)
Біг – 400 м.
Чоловіки
І м. – Усович Роман (Зарічненський р-н.)
Біг – 800 м.
Чоловіки
І м. – Грабінов Дмитро (Здолбунівський р-н)
Стрибки у довжину з розбігу
Чоловіки (клас F-37-38)
І м. – Куленко Микола (Рокитнівський р-н)
Чоловіки (клас F 44-47)
І м. – Данилів Михайло (Зарічненський р-н)
Штовхання ядра
Чоловіки (клас F-37-38)
І м. – Куленко Микола (Рокитнівський р-н)
Штовхання ядра
Чоловіки (клас F-42)
І м. – Ковальчук Юрій (Млинівський р-н)
Штовхання ядра
Чоловіки (клас F-44-47)
І м. – Новак Роман (РОДЮСШІ)
Штовхання ядра
Чоловіки (клас Т-52) на візках
І м. – Мурашко Олександр (м. Рівне)
Штовхання ядра
І м. – Міськов Андрій (РОДЮСШІ)
Штовхання ядра
жінки (клас F-37-38)
І м. – Леошик Ірина (м. Рівне)
Штовхання ядра
жінки (клас F-44-47)
І м. – Гаврилюк Галина (м. Рівне)
Метання диску
Чоловіки (клас F-44-47)
І м. – Новак Роман (РОДЮСШІ)
Метання диску
Чоловіки (клас F-57-58)
І м. – Міськов Андрій (РОДЮСШІ)
Спортсмени з вадами зору:
Біг – 100 м.
Чоловіки
І м. – Бондарчук Валентин (м. Рівне)
Біг – 100 м.
Жінки
І м. – Вознюк Катерина (Клеванська спецшкола-інтернат)
Біг – 200 м.
Чоловіки
І м. – Бондарчук Валентин (м. Рівне)
Біг – 200 м.
Жінки
І м. – Вознюк Катерина (Клеванська спецшкола-інтернат)
Біг – 400 м.
Чоловіки
І м. – Левчик Сергій (РОДЮСШІ)
Біг – 800 м.
Чоловіки (клас Т-13)
І м. – Бережний Михайло (Клеванська спецшкола-інтернат)
Чоловіки (клас Т-11)
І м. – Мурдза Дмитро (м. Рівне)
Стрибки у довжину з розбігу
Чоловіки
І м. – Кухарчук Тарас (м. Рівне)
Штовхання ядра
Чоловіки (клас Т/F-13)
І м. – Ткачук Микола (РОДЮСШІ)
Штовхання ядра
Жінки (клас Т/F-13)
І м. – Вознюк Катерина (Клеванська школа-інтернат)
Метання диску
Чоловіки (клас Т/F-12)
І м. – Ткачук Микола (РОДЮСШІ)
Спортсмени з вадами РФР:
Біг – 100 м.
Чоловіки
І м. – Мороз Максим (РОДЮСШІ)
Біг – 200 м.
Чоловіки
І м. – Мороз Максим (РОДЮСШІ)
Штовхання ядра
Чоловіки
І м. – Попік Ростислав (м. Рівне)
Метання диску
Чоловіки
І м. – Рудковський Юрій (Млинівський р-н)
Спортсмени з вадами слуху:
Біг – 100 м.
Чоловіки
І м. – Суниця Максим (м. Рівне)
Біг – 100 м.
Жінки
І м. – Пилипей Олександра (Острозька спецшкола-інтернат)
Біг – 200 м.
Чоловіки
І м. – Суниця Максим (м. Рівне)
Біг – 400 м.
Чоловіки
І м. – Поминчук Денис (Острозька спецшкола-інтернат)
Біг – 800 м.
Чоловіки
І м. – Грабік Тимофій (Здолбунівський р-н)
Стрибки у довжину з розбігу
Чоловіки
І м. – Суниця Максим (м. Рівне)
Стрибки у довжину з розбігу
Жінки
І м. – Пилипей Олександра (Острозька спецшкола-інтернат)
Штовхання ядра
Чоловіки
І м. – Ажнюк Василь (м. Рівне)
Штовхання ядра
Жінки
І м. – Абрамович Ганна (РОДЮСШІ)
Метання диску
чоловіки
І м. – Гаврильчик Віктор (Сарненський р-н)
Метання диску
Жінки
І м. – Саєнко Тетяна (м. Рівне)
Переможцями змагань у першості Рівненської області стали:
Спортсмени з ураженнями ОРА:
Біг 60 м
Юнаки
І м. – Михайлів Максим (Млинівський р-н)
Дівчата
І м. – Баша Емілія (Костопільська школа-інтернат)
Біг 100 м.
Юнаки
І м. – Михайлів Максим (Млинівський р-н)
Дівчата
І м. – Августін Наталія (Млинівський р-н)
Метання м’яча
Юнаки (клас 35-38)
І м. – Лисанець Максим (РОДЮСШІ)
Метання м’яча
Юнаки (клас 44-47)
І м. – Леошик Дмитро (Млинівський р-н)
Спортсмени з вадами зору:
Біг 60 м.
Дівчата
І м. – Ковалюк Анастасія (Клеванська спецшкола-інтернат)
Біг 100 м.
Юнаки
І м. – Харук Микола (Клеванська спецшкола-інтернат)
Стрибок у довжину з розбігу
Юнаки
І м. – Харук Микола (Клеванська спецшкола-інтернат)
Дівчата
І м. – Луцик Софія (Клеванська спецшкола-інтернат)
Спортсмени з вадами слуху:
Біг 60 м.
Юнаки
І м. – Заборовський Ігор (РОДЮСШІ)
Дівчата
І м. – Стецюкевич Анастасія (РОДЮСШІ)
Біг 100 м.
Дівчата
І м. – Юглічек Анжеліка (РОДЮСШІ)
Стрибок у довжину з розбігу
Юнаки
І м. – Заборовський Ігор (РОДЮСШІ)
Дівчата
І м. – Юглічек Анжеліка (РОДЮСШІ)
Спортсмени з ВРФР:
Біг 60 м.
Юнаки
І м. – Білогуров Іван (Клеванська спецшкола-інтернат)
Дівчата
І м. – Степанкова Іванна (Клеванська спецшкола-інтернат)
Біг 100 м.
Юнаки
І м. – Михальчук Владислав (Клеванська спецшкола-інтернат)
Дівчата
І м. – Конощук Софія (Клеванська спецшкола-інтернат)
Біг 200 м.
Дівчата
І м. – Кучерук Іванна (Клеванська спецшкола-інтернат)
Стрибок у довжину з розбігу
Юнаки
І м. – Білогуров Іван (Клеванська спецшкола-інтернат)
Стрибок у довжину з місця
Юнаки
І м. – Ващик Едуард (Клеванська спецшкола-інтернат)
Дівчата
І м. – Степанкова Іванна (Клеванська спецшкола-інтернат).
|