Дайте оцінку нашому сайту
Всього відповідей: 910
Сайт існує

Головна

Головна » 2016 » Серпень » 30 » 24-25.08.2016 р. с.Грушвиця (Рівненський район) Чемпіонат Рівненської області з риболовного спорту серед спортсменів з вадами слуху та УОРА
13:25

24-25 серпня 2016 р. на водоймі с. Грушвиця  (Рівненського району)  проходив чемпіонат Рівненської області з риболовного спорту серед спортсменів з вадами слуху та ураженнями опорно-рухового апарату. У змаганнях брали участь 50 учасників з чотирьох команд області: із  Сарненського району, Млинівського району, Рівненського ФСКІ «Геракл» та команди РООСФГУ.

Урочисте відкриття змагань розпочалось з привітання президента ГО РОФРС – Щевича Івана Павловича. Після відкриття, за сигналом, всі спортсмени закинули вудочки і змагання розпочались. По завершенню змагань відбулося нагородження переможців та призерів змагань. Загалом змагання пройшли дуже добре і на високому рівні.

Переможцями та призерами серед спортсменів-інвалідів з УОРА

(візочники) стали: переможець – Мурашко Олександр (м. Рівне) з  результатом  2 кг. 130 г.;

друге місце виборов – Геч Гордій (м. Сарни) з результатом 1 кг. 981 г.; третє місце посів – Сівак Іван (м. Рівне) з результатом 1 кг. 300 г.

Серед спортсменів з УОРА перемогу здобув – Цицюра Олександр       (м. Сарни) з результатом 1 кг. 103 г.;

друге місце посів – Мацковський Тадей (м. Рівне) з результатом 641 г.  та третє місце у запеклій боротьбі виборов – Бутенко Олексій (м. Рівне) з результатом 598 г.

Серед жінок з УОРА перемогла – Петренко Валентина (м. Рівне) з результатом 364 г.;

Срібною призеркою стала – Сівак Надія (м. Рівне) з результатом 304 г.

В даних змаганнях також приймали участь спортсмени-інваліди з вадами слуху. Серед спортсменів цієї нозології перемога дісталася – Жученя Василь (м. Рівне) з результатом 1 кг. 576 г.;

друге місце здобув – Юглічек Григорій (м. Рівне) з                   результатом 1 кг. 499 г.;

третє місце посів – Олексюк Олег (м. Рівне)  з результатом 1 кг. 396 г.

Переглядів: 604 | Додав: invasport-rivne | Рейтинг: 0.0/0