Головна » 2013 » Серпень » 12 » 25.07-04.08.2013 року в м. Софія (Болгаря) відбулися Дефлімпійські ігри.
14:23
25.07-04.08.2013 року в м. Софія (Болгаря) відбулися Дефлімпійські ігри.

25 липня - 04 серпня 2013 р.,м. Софія (Болгарія)

з 25 липня по 04 серпня 2013 року в м. Софія (Болгаря) відбулися Дефлімпійські ігри, в яких брала участь національна Дефлімпійська збірна команда України з футболу до складу якої входить спортсмен з Рівненщини - Сергій Фролов.

На даних змаганнях приймали участь команди з 86 країн світу у кількості 4200 чол., національну збірну команду України представляли: 191 спортсмени та 45 тренерів.

Завдяки чотирирічній підготовці,завзятим тренуванням, силі духу та волі до перемоги українські дефлімпійці здобули 88 медалей вищого ґатунку, з них: 21 золотих, 30 срібних, 37 бронзових медалей. Це найкращий результат за всі року незалежності України! Наша збірна посіла друге місце у загальнокомандному заліку.

Змагання з футболу проводились в трьох групах по чотири команди в кожній. Наша збірна потрапила в групу з Кореєю, Данією та Іраном.

Ігри в групі: Україна - Корея (4-1)

Україна - Данія (2-0)

Україна - Іран (2-0)

1/4 фіналу України - Туреччина (6-5), з таким рахунком наша збірна вийшла у півфінал, де боролася з командою Єгипту за вихід у фінал.

В півфіналі наша збірна перемогла команду Єгипту з рахунком (2-0) та потрапила до фіналу.

У фіналі боролись збірні команди України та Росії, з рахунком (1-2) Україна програла Росії.

В результаті чого дефлімпійська збірна команда України з футболу стала збірним призером ХХІІ літніх дефлімпійських ігор, І місце посіла збірна команда Росії, ІІІ місце - Німеччина.

Вітаємо Сергія Фролова та тренера Чиркова В.І.!

Переглядів: 1104 | Додав: invasport-rivne | Рейтинг: 0.0/0