Дайте оцінку нашому сайту
Всього відповідей: 910
Сайт існує

Головна

Головна » 2015 » Жовтень » 3 » 25-27.09.2015 р. м. Киів Чемпіонат України зі спортивних танців на візках серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.
08:33

25-27 вересня 2015 року у м. Київ відбувся чемпіонат України зі спортивних танців на візках серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. У змаганнях взяло участь 132 учасника з 19 областей. Рівненську область на даних змаганнях представляли 6 спортсменів: ЗМСУ Іван Сівак, ЗМСУ Надія Сівак, МСУМК Наталія Колесова, МСУМК Андрій Товстий, Олеся Костак та Дмитро Чурчун.
          В категорії «ДУО-2» (два спортсмени на візках) – програма європейських танців, чемпіонами стала рівненська пара – Іван та Надія Сіваки.
          В категорії «ДУО-2» (два спортсмени на візках) – програма латиноамериканських танців, чемпіонами стала рівненська пара – Іван та Надія Сіваки.
          В категорії «КОМБІ-2» (один зі спортсменів на візку) – програма європейських танців, золоті медалі здобула рівненська пара – Андрій Товстий та Наталія Колесова.
          В категорії «КОМБІ-2» (один зі спортсменів на візку) – програма латиноамериканських танців, срібні медалі здобула рівненська пара – Іван Сівак та Олеся Костак.
          В категорії «КОМБІ-2» (один зі спортсменів на візку) – програма європейських танців, пара – Дмитро Чурчун та  Надія Сівак посіла почесне третє місце.

Загалом спортсмени Рівненщини здобули 3 золоті медалі, 1 срібну та     1 бронзову. Вітаємо наших спортсменів та їхнього тренера – ЗТУ Костак Владіславу Петрівну!
       Бажаємо міцного здоров’я та нових спортивних досягнень!!!

Переглядів: 684 | Додав: invasport-rivne | Рейтинг: 5.0/2