Дайте оцінку нашому сайту
Всього відповідей: 910
Сайт існує

Головна

Головна » 2012 » Травень » 1 » 28-29.04.2012 р. м. Рівне чемпіонату та першості області в програмі спартакіади «Повір у себе» з шашок.
18:00

28-29 квітня 2012 року у  м. Рівне у приміщенні облцентру «Інваспорт» відбувся чемпіонат та першість області в програмі спартакіади «Повір у себе» з шашок, серед спортсменів з порушеннями ОРА, вадами зору та слуху. У даних змаганнях прийняло участь 120 спортсменів з нозологій: з порушеннями ОРА, вадами зору та вадами слуху. Серед них були  спортсмени: Сарненського, Костопільського, Дубровецького, Здолбунівського, Дубенського, Корецького, Млинівського районів,               м. Острога, м. Кузнецовська та м. Рівне, вихованці Клеванської загальноосвітньої спецшколи-інтернату для дітей з вадами зору, вихованці Острозької загальноосвітньої спецшколи-інтернату для дітей з вадами слуху.

О 11.30 год. відбулася урочиста церемонія відкриття змагань. З вітальним словом до учасників звернувся начальник облцентру «Інваспорт»- Кучер Віктор Олександрович.

Переможцями та призерами чемпіонату області з шашок серед спортсменів  з вадами зору стали:

І місце – Романюк Микола (м. Рівне), Никитюк Галина (м. Рівне);

ІІ місце – Береза Сергій (м. Рівне), Мовчан Ніна (м. Рівне);

ІІІ місце – Кухоцький Микола (Сарнен. р-н), Матковська Катерина (м. Рівне)

Переможцями та призерами першості області у програмі спартакіади «Повір у себе» з шашок серед спортсменів  з вадами зору стали:

І місце – Бережний Михайло (Клев. спецшкола-інтернат), Дячук Діана (Клев. спецшкола-інтернат);

ІІ місце – Іванчик Роман (Клев. спецшкола-інтернат), Іванчик Марія (Клев. спецшкола-інтернат);

ІІІ місце – Демчук Микола (Дубен. р –н), Харчук Наталія (Клев. спецшкола-інтернат);

Переможцями та призерами чемпіонату області з шашок серед спортсменів  з порушеннями ОРА стали:

І місце – Буткевич Петро (м. Рівне), Козачок Вікторія (м. Рівне);

ІІ місце – Тимощук Анатолій (м. Рівне), Ковальчук Валентина (Дубен. р-н);

ІІІ місце – Кишенко Петро (м. Кузнецовськ), Сімончук Анна (Корец. р-н)

Переможцями та призерами першості області у програмі спартакіади «Повір у себе» з шашок серед спортсменів  з порушеннями ОРА стали:

І місце – Гончарук Роман (Корец. р-н), Ясенчук Таїсія (Корец. р-н);

ІІ місце – Шкільна Алла (Корец. р-н), Бруцький Сергій ( Дубровец. р-н);

ІІІ місце – Плисюк Роман (Корец. р-н)

Переможцями та призерами чемпіонату області з шашок серед спортсменів  з вадами слуху стали:

І місце – Гонтар Микола ( м. Рівне), Корнійчук Людмила (м. Рівне);

ІІ місце – Семенович Роман (м. Рівне), Жученя Валентина (Сарнен. р-н);

ІІІ місце – Денисюк Сергій (м. Рівне), Рожок Ірина ( м. Рівне)

Переможцями та призерами першості області у програмі спартакіади «Повір у себе» з шашок серед спортсменів  з вадами слуху стали:

І місце – Дулюк Роман (Корец. р-н), Давидович Анастасія (м. Рівне);

ІІ місце – Зінченко Єгор (Остроз. спецшкола-інтернат), Громик Катерина (Остроз. спецшкола-інтернат);

ІІІ місце – Матушевський  Владислав (Остроз. спецшкола-інтернат), Покраса Діана (м. Рівне).

Переможці та призери змагань були нагородженні грамотами та медалями.
Переглядів: 1263 | Додав: invasport-rivne | Рейтинг: 0.0/0