З 28 по 29 травня 2016 року в м. Рівне (стадіон «Авангард») відбувся чемпіонат Рівненської області з легкої атлетики серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами слуху, вадами зору та вадами розумового та фізичного розвитку.
На урочистому відкритті змагань з вітальним словом виступили: заступник начальника регіонального центру «Інваспорт» - Демчук А.О., директор КЗ «РОДЮСШІ» - Левчик С.С., головний суддя – Трофимчук М.В. та було вручено посвідчення майстра спорту України з легкої атлетики - Новаку Роману.
В даних змаганнях брали участь команди: Зарічненського, Костопільського, Радивилівського, Здолбунівського, Млинівського, Острозького, Сарненського, Рівненського районів та м. Рівного, всього 51 учасник.
Змагання проводились в особистому заліку, окремо по класам та по нозологіям, серед чоловіків та жінок.
За результатами змагань спортсмени завоювали такі місця:
Спортсмени з ураженнями ОРА:
Перегони на візках
Чоловіки
І м. – Фенюк Юрій (м. Рівне)
Біг – 100 м.
Чоловіки
І м. – Котяй Юрій (Млинівський р-н)
ІІ м. – Данилів Михайло(Зарічненський р-н)
ІІІ м. – Колесник Ярослав (м. Рівне)
З наслідками ДЦП
І м. – Антонов Руслан (м. Рівне)
ІІ м. – Ступницький Іван (Костопільський р-н)
ІІІ м. – Свирид Адам (Зарічненський р-н)
Біг – 100 м.
Жінки
І м. – Мирончук Ірина (Радивилівський р-н)
ІІ м. – Дейнека Тетяна (Зарічненський р-н)
ІІІ м. – Дацюк Катерина (Костопільський р-н)
Біг – 200 м.
Чоловіки
І м. – Котяй Юрій (Млинівський р-н.)
ІІ м. – Данилів Михайло (Млинівський р-н)
ІІІ м. – Воробей Владислав (Костопільський р-н)
Біг – 200 м.
Жінки
І м. – Дейнека Тетяна (Зарічненський р-н)
ІІ м. – Мирончук Ірина (Радивилівський р-н.)
Стрибки у довжину з розбігу
Чоловіки
І м. – Данилів Михайло (Зарічненський р-н.)
ІІ м. – Воробей Владислав (Костопільський р-н)
ІІІ м. – Грабінов Дмитро (Здолбунівський р-н)
Стрибки у довжину з розбігу
Чоловіки (ДЦП)
І м. – Котяй Юрій (Млинівський р-н.)
ІІ м. – Антонов Руслан (м. Рівне)
ІІІ м. – Грабінов Дмитро (м. Рівне)
Штовхання ядра
Чоловіки (клас F-42)
І м. – Товкач Олег (м. Рівне )
ІІ м. – Вдовін Михайло (Млинівський р-н.)
Штовхання ядра
Чоловіки (клас F-44-46)
І м. – Новак Роман (м. Рівне )
ІІ м. – Ярмолюк Юрій (м. Рівне)
ІІІ м. – Сергієнко Микола (м. Рівне)
Штовхання ядра
Чоловіки (клас F-58)
І м. – Міськов Андрій (м. Рівне )
Штовхання ядра
Жінки (клас F-40)
І м. – Чубик Любов (м. Рівне )
Штовхання ядра
Жінки (клас F-44-46)
І м. – Леошик Ірина (м. Рівне )
Метання диску
Чоловіки (клас F-42)
І м. – Вдовін Михайло (Млинівський р-н.)
Метання диску
Чоловіки (клас F-44-46)
І м. – Сергієнко Микола (м. Рівне)
ІІ м. – Воробей Владислав (Костопільський р-н)
ІІІ м. – Ступницький Іван (Костопільський р-н)
Метання диску
Жінки (клас F-40)
І м. – Чубик Любов (м. Рівне )
Метання диску
Жінки (клас F-44-46)
І м. – Леошик Ірина (м. Рівне )
ІІ м. – Седлярова Ірина (м. Рівне )
Спортсмени з вадами зору:
Біг – 100 м.
Чоловіки
І м. – Бондарчук Валентин (м. Рівне)
ІІ м. – Гарбар Антон (Рівненський р-н.)
ІІІ м. – Єрьоменко Костянтин (Рівненський р-н.)
Біг – 200 м.
Чоловіки
І м. – Бондарчук Валентин (м. Рівне)
ІІ м. – Гарбар Антон (Рівненський р-н.)
ІІІ м. – Єрьоменко Костянтин (Рівненський р-н.)
Біг – 400 м.
Чоловіки
І м. – Оліщук Антон (Рівненський р-н)
ІІ м. – Рибак Максим (м. Рівне)
Стрибки у довжину з розбігу
Чоловіки
І м. – Бондарчук Валентин (м. Рівне)
ІІ м. – Єрьоменко Костянтин (Рівненський р-н.)
ІІІ м. – Ткачук Михайло (Рівненський р-н.)
Штовхання ядра
Чоловіки Т/F-12)
І м. – Озарчук Сергій (м. Рівне)
Штовхання ядра
Чоловіки (клас Т/F-13)
І м. – Шепель Петро (Сарненський р-н.)
ІІ м. – Грач Юрій (Млинівський р-н.)
Штовхання ядра
Жінки
І м. – Асеєва Ніна (м. Рівне)
ІІ м. – Невада Людмила (м. Рівне)
Метання диску
Чоловіки (клас Т/F-13)
І м. – Грач Юрій (Млинівський р-н.)
Спортсмени з вадами РФР:
Біг – 100 м.
Чоловіки
І м. – Хінцінський Олександр (Рівненський р-н.)
ІІ м. – Юрчук Володимир (Рівненський р-н)
ІІІ м. – Сівагін Микола (Рівненський р-н)
Біг – 100 м.
Жінки
І м. – Холод Оксана (Рівненський р-н.)
ІІ м. – Римар Надія (Рівненський р-н.)
Біг – 200 м.
Чоловіки
І м. – Хінцінський Олександр (Рівненський р-н.)
ІІ м. – Сівагін Микола (Рівненський р-н)
ІІІ м. – Юрчук Володимир (Рівненський р-н)
Біг – 200 м.
Жінки
І м. – Холод Оксана (Рівненський р-н.)
ІІ м. – Римар Надія (Рівненський р-н.)
Біг – 400 м.
Чоловіки
І м. – Свирид Павло (Рівненський р-н.)
Стрибки у довжину з розбігу
Чоловіки
І м. – Юрчук Володимир (Рівненський р-н.)
ІІ м. – Хінцінський Олександр (Рівненський р-н.)
ІІІ м. – Свирид Павло (Рівненський р-н.)
Стрибки у довжину з розбігу
Жінки
І м. – Холод Оксана (Рівненський р-н.)
ІІ м. – Римар Надія (Рівненський р-н.)
Штовхання ядра
Чоловіки
І м. – Рудковський Юрій (Млинівський р-н.)
Метання диску
Чоловіки
І м. – Рудковський Юрій (Млинівський р-н.)
Спортсмени з вадами слуху:
Біг – 100 м.
Чоловіки
І м. – Якимович Олексій (Сарненський р-н.)
ІІ м. – Смолій Богдан (Острозький р-н.)
ІІІ м. – Семенович Роман (м. Рівне)
Біг – 200 м.
Чоловіки
І м. – Якимович Олексій (Сарненський р-н.)
ІІ м. – Баранов Олександр (Сарненський р-н.)
Біг – 200 м.
Жінки
І м. – Драганчук Дарина (м. Рівне)
Біг – 400 м.
Чоловіки
І м. – Баранов Олександр (Сарненський р-н.)
ІІ м. – Синюк Дмитро (Сарненський р-н.)
Стрибки у довжину з розбігу
Чоловіки
І м. – Давидов Альберт (Сарненський р-н.)
ІІ м. – Якимович Олексій (Сарненський р-н.)
ІІІ м. – Баранов Олександр (Сарненський р-н.)
Стрибки у довжину з розбігу
Жінки
І м. – Драганчук Дарина (м. Рівне)
Штовхання ядра
Чоловіки
І м. – Давидов Альберт (Сарненський р-н.)
ІІ м. – Синюк Дмитро (Сарненський р-н.)
ІІІ м. – Понік Олександр (Сарненський р-н.)
Штовхання ядра
Жінки
І м. – Абрамович Ганна (Острозький р-н.)
Метання диску
Чоловіки
І м. – Давидов Альберт (Сарненський р-н.)
ІІ м. – Синюк Дмитро (Сарненський р-н)
ІІІ м. – Баранов Олександр (Сарненський р-н.)
Метання диску
Жінки
І м. – Абрамович Ганна (Острозький р-н.).
В даному чемпіонаті відзначився - Новак Роман (УОРА, клас F-44), який штовхнув ядро вагою 6 кг. на відстань 14 м. 17 см. Цей результат перевищує норматив майстра спорту України.
Також в стрибках у довжину з розбігу - Холод Оксана (ВРФР) з результатом 4 м. 42 м. підтвердила норматив кандидата в майстри спорту України.
Високий результат показав з бігу – Бондарчук Валентин (вади зору) на 100 м. з результатом 11,8 сек. та на 200 м. з результатом 24,2 сек. і виконав норматив І-го спортивного розряду та в стрибках у довжину з розбігу (5 м. 78 см.).
Переможці та призери змагань були нагороджені медалями та грамотами.
Загальне керівництво проведенням змагань здійснював регіональний центр «Інваспорт».
|