Дайте оцінку нашому сайту
Всього відповідей: 910
Сайт існує

Головна

Головна » 2011 » Серпень » 6 » 29-30.07.2011 р. с. Посягва (Гощанського району) Чемпіонат Рівненської області з риболовного спорту серед спортсменів-інвалідів.
14:37

29-30 липня 2011 р. на водоймі с. Посягва  (Гощанського району)  відбувся чемпіонат Рівненської області з риболовного спорту серед спортсменів-інвалідів. У змаганнях брали участь сорок учасників з шести команд області: із Дубенського ФСКІ «СКІД», Сарненський ФСКІ «Повір у себе», Рокитнівського ФСКІ «Вперед», Рівненського ФСКІ «Геракл», смт. Гоща та команди м. Рівне.

Урочисте відкриття змагань розпочалось з привітання головного судді змагань – Щевича Івана Павловича та підняття Державного Прапора України. Після відкриття, за сигналом, всі спортсмени закинули вудочки і змагання розпочались. Боротьба була запекла та дуже цікава. Так як на водоймі в основному ловилась велика риба, то з звідусіль чулись жарти та посмішки спортсменів. По завершенню змагань відбулося нагородження переможців та призерів змагань, частування рибацькою юшкою. Загалом змагання пройшли дуже добре і на високому рівні.

Переможцями та призерами серед спортсменів-інвалідів з ПОРА

(візочники) стали, а саме: переможець – Ткачук Іван Володимирович (смт. Гоща ) -3368 г., другим був – Мурашко Олександр Аркадійович (м. Рівне) – 3201 г., третє місце посів – Геч Гордій Юрійович (Сарненський ФСКІ «Повір у себе»)-.1725 г.

Серед спортсменів-інвалідів з ОРА перемогу здобув – Харук Олександр Олександрович (м. Рівне) – 3580 г., друге місце посів – Іванов Віталій Лазарович (Сарненський ФСКІ «Повір у себе») – 3305 г. та третє місце у запеклій боротьбі виборов – Борисовець Вадим Васильович (Рокитнівський ФСКІ «Вперед») – 3005 г.

В даних змаганнях також приймали участь спортсмени-інваліди з вадами слуху. Серед спортсменів цієї нозології перемога дісталася – Юглічеку Григорію Ананійовичу (м. Рівне) – 3563 г., друге місце здобув – Мілян Віталій Іванович (м. Рівне) – 2557 г. та  третє місце посів – Морозюк Володимир Володимирович (м. Рівне) – 2415 г.

Рівненський облцентр «Інваспорт» щиро вдячний власнику водойми, а також спонсорам за надані подарунки переможцям та призерам змагань. Спонсорами обласних змагань з риболовного спорту були: рибальська крамниця «Альбатрос», «Поплавок».

Особлива подяка голові федерації риболовного спорту Рівненської області – Щевичу Івану Павловичу за безкоштовні цінні подарунки та за надання суддівської бригади для обслуговування даних змагань, директору ставу – Литвинюку Ігору Євгеновичу за надані місця, на благодійній основі, для проведення змагань.

Переглядів: 1913 | Додав: invasport-rivne | Рейтинг: 0.0/0