Дайте оцінку нашому сайту
Всього відповідей: 910
Сайт існує

Головна

Головна » 2010 » Жовтень » 28 » 16-23.10.2010 р. м. Кахраманмараш (Туреччина) Чемпіонат Світу з пауерліфтингу та жиму лежачи серед спортсменів з вадами зору
18:22

З 16 по 23 жовтня 2010 р. в м. Кахраманмараш (Туреччина) відбувся Чемпіонат Світу з пауерліфтингу та жиму лежачи серед спортсменів з вадами зору. У змаганнях  взяли  участь 120 спортсменів з 19 країн Світу. В даних змаганнях приймала участь збірна команда України до складу якої входять спортсмени Рівненщини: Куров Роман, майстер спорту України міжнародного класу, Галінська Галина, майстер спорту України міжнародного класу, Чайковська Ольга, майстер спорту України – м. Рівне, Набухотний  Роман, майстер спорту України міжнародного класу – м. Сарни, старший тренер  збірної команди України   Демчук  Андрій  Олександрович (м. Рівне) та заслужений тренер України Фесовець Олександр Миколайович (м. Сарни).

Чайковська Ольга,  у ваговій категорії до 48 кг. посіла І місце з жиму лежачи з результатом 60 кг., І місце в сумі  триборства з  результатом 262.5 кг., ІІІ місце в абсолютній першості з жиму лежачи та  встановила три нові  рекорди Світу: жим лежачи – 60 кг., тяга станова – 110 кг., сума триборства – 262.5 кг.

Галінська Галина, у ваговій категорії до 60 кг. посіла ІІ місце з жиму лежачи з результатом 60 кг., ІІ місце в сумі триборства з результатом  325 кг., ІІ місце  в абсолютній першості  в сумі триборства та І місце в абсолютній першості серед ветеранів.

Куров Роман, у ваговій категорії до 67.5 кг. посів І місце в сумі триборства з результатом 632.5 кг., ІІ місце з жиму лежачи з результатом 147.5 кг. та ІІ місце в абсолютній першості в сумі триборства та  встановив три нові рекорди Світу: присідання – 240 кг., тяга станова – 245 кг., сума триборства – 632.5 кг.

Набухотний Роман, у ваговій категорії до 75 кг., посів ІІ місце в сумі триборства з результатом 615 кг., І місце з жиму лежачи з результатом 167.5 кг. та встановив новий рекорд Світу з жиму лежачи – 167.5 кг.

Збірна  команда  України у загальному заліку посіла третє командне  місце, поступившись командам Росії та Ірану.

Загалом на чемпіонаті Світу з пауерліфтингу та жиму лежачи серед спортсменів з вадами зору збірна команда України завоювала 10 золотих, 10 срібних та 8 бронзових медалей, встановивши 12 рекордів Світу.

Переглядів: 2100 | Додав: invasport-rivne | Рейтинг: 0.0/0