Дайте оцінку нашому сайту
Всього відповідей: 910
Сайт існує

Головна

Головна » 2009 » Грудень » 1 » Обласних змагань серед спортивних сімей з дітьми-інвалідами «Старти надій».
11:00
Обласних змагань серед спортивних сімей з дітьми-інвалідами «Старти надій».
   29 листопада 2009 року у м. Рівне в приміщенні облцентру «Інваспорт» відбулися обласні змагання серед спортивних сімей з дітьми-інвалідами «Старти надій» (ПОРА, вадами слуху та зору). У даних змаганнях взяло участь близько 50 учасників, серед них були команди: Дубровецького, Здолбунівського районів, вихованці навчального закладу «Особлива дитина» та м. Рівне.
  О 10.45 год. відбулася урочиста церемонія відкриття змагань. З вітальним словом до учасників звернулися Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, начальник облцентру «Інваспорт» - Кучер Віктор Олександрович та головний суддя – Мосьпан Володимир Ілліч. Змагання розпочались об 11.00 год.

Підсумки результатів даних змагань проводилися по кожній нозології окремо. За результатами змагань серед спортивних сімей з дітьми-інвалідами з ПОРА (діти на візках) переможцем стала сім’я Рожко ( Рожко Василь - Дубровецького району), II місце посіла сім’я Федорук (Кнапець Марія – вихованка навчального закладу «Особлива дитина») м. Рівне. Серед спортивних сімей з дітьми-інвалідами з ПОРА (ДЦП) переможцем стала сім’я Корнійчук (Корнійчук Володимир – Здолбунівського району), II місце посіла сім’я – Білоус (Білоус Віталій - Дубровецького району), III місце зайняла сім’я –Краснова (Лещик Олена, м. Рівне).
    За результатами змагань серед спортивних сімей з дітьми-інвалідами з вадами зору переможцем стала сім’я Данилейко (Данилейко Ілля - м. Рівне), II місце виборола сім’я Дем’янець (Дем’янець Тарас - Дубровецького району), III місце зайняла сім’я Березовець (Березовець Денис - м. Рівне).
    За підсумками змагань серед спортивних сімей з дітьми-інвалідами з вадами слуху переможцями стала сім’я Покраса (Покраса Діана - м. Рівне), II місце посіла сім’я Новосядчук (Новосядчук Максим -м. Рівне), III місце виборола сім’я Суниця ( Суниця Максим - м.Рівне).
     Переможці та призери змагань були нагородженні грамотами, медалями та цінними подарунками.
Переглядів: 1969 | Додав: invasport-rivne | Рейтинг: 0.0/0