Головна

Головна » 2009 » Грудень » 5 » XV шахово-шашковий фестиваль, присвячений Міжнародному Дню інвалідів.
11:09
XV шахово-шашковий фестиваль, присвячений Міжнародному Дню інвалідів.
   03 грудня 2009 року в м. Рівне у приміщенні облцентру «Інваспорт» відбувся XV шахово-шашковий фестиваль, присвячений Міжнародному Дню інвалідів. У даних змаганнях взяло участь 54 спортсмени з нозологій: з ПОРА, вадами зору та вадами слуху. Серед них були спортсмени: Гощанського , Рівненського, Костопільського районів, вихованці Клеванської загальноосвітньої спецшколи-інтернату для дітей з вадами зору, вихованці Острозької загальноосвітньої спецшколи-інтернату для дітей з вадами слуху, м. Сарни та м. Рівне.
   О 10.20 год. відбулася урочиста церемонія відкриття змагань. З вітальним словом до учасників звернулися заступник начальника облцентру «Інваспорт» - Демчук Андрій Олександрович та головний суддя – Юсин Віктор Гордійович. Змагання розпочались о 10.30 год.
    Змагання проводилися між збірними командами з нозологій, склад кожної команди з шахів та шашок – 9 чол.
  Переможцями у змаганнях з шашок стали спортсмени з вадами зору, II місце посіли спортсмени з вадами слуху, III місце вибороли спортсмени з ПОРА.
  Переможцями у змаганнях з шахів стали спортсмени з ПОРА, II місце посіли спортсмени з вадами зору, III місце зайняли спортсмени з вадами слуху. Переможцями у XV шахово-шашковому фестивалі стала збірна команда з вадами зору, II місце посіла збірна команда з ПОРА, III місце зайняла збірна команда з вадами слуху .
     Переможці та призери змагань були нагородженні грамотами, медалями та кубками.
Переглядів: 1206 | Додав: invasport-rivne | Рейтинг: 0.0/0