Головна » 2009 » Вересень » 16 » XVI спортивні ігри інвалідів Рівненщини присвячені Дню фізичної культури і спорту
09:59
XVI спортивні ігри інвалідів Рівненщини присвячені Дню фізичної культури і спорту
12 вересня 2009 року, у м. Рівне пройшли XVIспортивні ігри інвалідів Рівненщини присвячені Дню фізичної культури і
спорту серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та
слуху в якому прийняли участь команди Сарненського, Рівненського, Дубенського,
Рокитнівського, Володимирецького, Дубровицького,Демидівського, Березнівського
районів, м. Кузнєцовська, м. Острога, м. Дубно, м. Здолбунів, м. Рівне.
Прийняло участь 240 спортсменів. Змагання проводилися по нозологіях в трьох
видах, а саме:
- серед спортсменів з
ураженнями ОРА (дартс, н/теніс, армспорт);
- серед спортсменів з
вадами зору (шахи, шашки, армспорт);
- серед спортсменів з
вадами слуху (футбол, н/теніс, шашки).
Переможцями стали:
опорно-руховий апарат
армспортІ місце в ваговій категорії до 90 кг зайняв Сумський Олег
(м. Здолбунів);
І місце в ваговій категорії до 80 кг – Сахнюк Руслан
(Володимирецький р-н);
ІІ місце в ваговій категорії до 80 кг – Новак Микола (м.
Рівне);
ІІ місце в ваговій категорії до 80 кг – Смик Віталій (м.
Сарни);
ІІ місце в ваговій категорії до 80 кг – Грабовський Василь
(Дубенський р-н);
ІІІ місце в ваговій категорії до
80 кг –
Бандура Володимир
(м. Рівне);
І місце в ваговій категорії до 70 кг – Тимощук Анатолій
(м. Дубно);
ІІ місце в ваговій категорії до 70 кг – Панчук Володимир
(м. Сарни);
ІІІ місце в ваговій категорії до
70 кг –
Панчук Володимир
(м. Сарни) л/р;
ІІІ місце в ваговій категорії до
70 кг – Синюк
Микола
(Дубенський р-н) л/р;
ІІІ місце в ваговій категорії до
70 кг – Євдокимов
Володимир
(м. Рівне) л/р;
н/теніс І місце –
Попок Віталій (м. Рівне);
І місце -
Буткевич Петро (м. Рівне);
І місце –
Криворучко Олена (м. Рівне);
ІІ місце –
Загіней Іван (м. Рівне);
ІІ місце –
Леошик Ірина (м. Рівне);
ІІ місце –
Бовгиря Володимир (смт Березне);
ІІ місце –
Лещик Олена (м. Рівне);
ІІІ місце –
Орлюк Андрій (м. Рівне);
дартс І місце –
Іпатова Марія (м. Дубно);
І місце –
Колесова Наталія (м. Рівне);
І місце –
Мурашко Олександр (м. Рівне);
І місце – Самойдюк Віктор (м. Кузнецовськ);
ІІ місце – Мізерний Михайло
(м. Рівне);
ІІ місце – Клим Віталій (м.
Рівне);
ІІ місце – Криворучко Олена
(м. Рівне);
ІІІ місце – Беркут Ярослав
(м. Рівне);
ІІІ місце – Костюк Віктор (м.
Рівне);
ІІІ місце – Крупич Ваннеса
(м. Рокитне);
вади зору
армспорт І місце в ваговій категорії до 70 кг – Гулюк Микола (м. Рівне);
І місце в ваговій категорії
до 75 кг
– Виноградов Анатолій
(смт Клевань);
І місце в ваговій категорії до 83 кг – Мельниченко Олександр
(м. Здолбунів);
І місце в ваговій категорії до 90 кг – Толочик Микола (м. Рівне);
І місце в ваговій категорії до 61 кг – Данилейко Тетяна (м. Рівне);
І місце в ваговій категорії до 70 кг – Гулінська Галина(м. Рівне);
І місце в ваговій категорії до 75 кг – Такун Ольга (м. Рівне);
шахи І місце – Набухотний Роман (м. Сарни);
ІІ місце – Бородін Анатолій
(м. Рівне);
ІІІ місце – Копитюк Володимир
(смт Клевань);
жінки І
місце – Бородіна Євгенія (м. Рівне);
ІІ місце – Нестеревич Ганна
(м. Рівне);
ІІІ місце – Озарчук Антоніна
(м. Рівне);
шашки І
місце – Озарчук Петро (м. Рівне);
ІІ місце – Шевчук Віктор (м. Рівне);
ІІІ місце – Куценко Микола
(м. Рівне);
жінкиІ місце – Матковська Катерина
(м. Рівне);
ІІ місце – Мовчан Ніна (м. Рівне);
ІІІ місце – Озарчук Юлія (м. Рівне);
вади слуху
н/тенісІ місце – Удодова Аліна (м. Острог);
ІІ місце – Дячук Інна (м.
Рівне);
ІІІ місце – Кукса Катерина
(м. Рівне);
І місце – Давидович Сергій
(м. Рівне);
ІІ місце – Радисюк Микола (м.
Рівне);
ІІІ місце – Кашин Анатолій
(м. Рівне);
шашкиІ місце – Удодова Тетяна (м. Рівне);
ІІ місце – Жученя Валентина
(м. Сарни);
ІІІ місце – Мірко Тетяна (м.
Рівне);
І місце – Остимчук Петро (м.
Сарни);
ІІ місце – Савчук Петро (м.
Рівне);
ІІІ місце – Семенович Роман (м. Остріг);
футболІ місце виборола команда Острозської спецшколи-інтернату з вадами слуху;